Dzisiaj jest niedziela, 25.06.2017

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Pilski Express

Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej czwartek, 17.03.2016 12:46 Znajomość tego języka jest dziś w zasadzie koniecznym warunkiem podjęcia pracy czy porozumiewania się za granicą.Doskonale zdają sobie z tego sprawę uczniowie szkół podstawowych Piły i regionu, którzy 15 marca postanowili sprawdzić swoje lingwistyczne umiejętności.

Sąd Rejonowy w Pile doczeka się parkingu

Sąd Rejonowy w Pile doczeka się parkingu poniedziałek, 24.08.2015 15:59 Na dzisiejszej konferencji Prezydent Piotr Głowski spotkał się z Prezesem Sądu Rejonowego w Pile Jerzym Paliwodą , na której mówiono o utworzeniu parkingu dla klientów sądu. Parking ma powstać na terenie placu, znajdującego się za gmachem sądu.

Pościg zakończony wypadkiem

Pościg zakończony wypadkiem piątek, 28.08.2015 14:31 zisiaj między godziną 11.00 a 12.00 policja z Piły ruszyła w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli drogowej. Pojazd zjechał z drogi krajowej nr 10 na ul. Bydgoską, po czym na wysokości ul Roosevelta uderzył w inny pojazd.

Stop zwolnieniom z WF’u na Półmaratonie Philips

Stop zwolnieniom z WF’u na Półmaratonie Philips piątek, 12.09.2014 14:58 „STOP zwolnieniom z WF-u” to akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, która ma zwrócić uwagę na problem, jakim jest nadmierna ilość zwolnień młodzieży z lekcji WF-u w szkołach. W Pile akcje promowali radny Jacek Bogusławski i prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Mariusz Markowski.

na bieżąco